Geri darbai


 

Neatlygintinai pasirūpinome SOS vaikų kaimų dokumentų valdymo sistemos įdiegimu


 

Rajone gimė nauja tradicija

Gerais darbais nuolat džiuginantis Šeimos labdaros ir paramos fondas ir vėl ėmėsi geranoriškos iniciatyvos. Šįkart fondas, vadovaujamas valdybos pirmininko Antano Čepononio, nusprendė atsigręžti ne tik į sunkiai besiverčiančias šeimas, bet ir į pažangius moksleivius – praėjusių metų pabaigoje dovanomis bei piniginėmis premijomis paskatintos keturios geriausiai besimokančios gimanazistės.

 

Pradėta graži tradicija

„Visuomet remiame tuos, kurie prasčiau verčiasi, daugiavaike šeimas ir prisiliečiame prie sunkiai gyvenančių žmonių. Rugsėjo mėnesį sugalvojome tokią akciją, kad reikia paskatinti vaikus, kurie savo darbu, noru ir ryžtu siekia ir labai gerų mokymosi rezultatų. Tad Šeimos labdaros ir paramos fondo vadyba priėmė sprendimą, kad iš visų gimnazijų reikia atrinkti po vieną pažangiausią, aktyvų ar olimpiadose dalyvaujantį gimnazistą“,- „Radviliškio naujienoms“ sako A. Čepononis. Jo teigimu, Lizdeikos, Vaižganto, Baisogalos ir Šeduvos gimnazijos, baigiantis praėjusiemas metams, pateikė fondui geriausiai besimokančių mokinių rekomendacijas, o verčiausius paskatinimo išrinko Švietimo skyriaus specialistai, pasitarę su mokyklų vadovais. Labdarosir paramos fondo vadybos pirmininkas džiaugiasi, kad gimnazistų ir jų artimųjų reakcijos pranoko visus lūkesčius: „Tikėjomės, kad pradžiuginsime, tačiau jų atsiliepimai buvo neadekvatūs laukiamiems rezultatams“. Praėjusių metų pabaigoje paskatinti gimnazistai – tai gražios tradicijos pradžia. Kitąmet premijos ir dovanos bus teikiamos nebe keturių, o septynių gimnzijų atstovams, nes rajone įsteigtos trys naujos gimnazijos: Šiaulėnų, Sidabravo ir Grinkiškio.

Įteiktas kompiuteris ir piniginės premijos

Suradę rėmęjų, Šeimos labdaros ir paramos fondo atstovai pradžiugino keturias gimnazistes. Radviliškį aplankiusio „Kalėdų karnavalo“ vizito metu Šeimos labdaros ir paramos fondo globėja, Radviliškio rajono savivaldybės direktorė Jolanta Margaitienė įteikė paskatinimo dovanas keturioms gimnazistėms: Radviliškio Vaižganto gimnazijos 3A klasės mokinei Tomai Kavaliauskaitei įteiktas UAB „Sistemų valdymo konsultacijos“, užsiimančios informacinių technologijų ir konsultacijų veikla, padovanotas naujas kompiuteris, Lizdeikos gimnazijos 3D klasės mokinė DovilėBanaitytė, Baisogalos gimnazijos 3A klasės mokinė Raminta Juzukonytė ir Šeduvos gimnazijos 3B klasės mokinė Roberta Gilytė apdovanotos Šeimos labdaros ir paramos fondo įsteigtais 144,81 euro (500 litų) pagrindiniais prizais. Šeimos labdaros ir paramos fondo vadybos pirmininkas Antanas Čepononis neabejoja, kad nauja akcija taps gražia tradicija.